Kontakty

Tyto stránky provozuje Škola přírodního stavitelství, tedy neziskové sdružení Ekovesnice o.s. a Eko-osada o.z. jako zdroj informací, inspirace a podpora pro řemeslníky. Pokud máte zájem se zapsat do mapy kontaktů, posílejte vaši práci a inspiraci, rádi jej zdarma zveřejníme na stránkách i fyzicky v Živém Ekomuzeu Vrbovce

 

Škola přírodního stavitelství - nabízí vás naučit na jednodenních, víkendových kurzech nebo letních táborech jak si sami můžete postavit kvalitní dům nejen z přírodních materiálů, viz http://ekovesnice.cz/kalendar-akci 

 

Též k nám do Eko-osady můžete přijet zažít, vyzkoušet jak se v přírodním domě člověk cítí. Viz www.prirodniubytovani.cz

 

Možnost Slaměno-hliněného kruhového domu - Jurty na vyzkoušení:

Pokud přemýšlíte nad bydlením v slaměném, hliněném nebo kruhovém domě, nebo jurtě a chtěli by jste vědět jak se v takovém domě člověk cítí, jak takový dům funguje a jak se zde bydlí v létě nebo v zimě (rozhodně pobyt v takovém domě je něco jiného, než jen povídání o tom).

 


Nabízíme kontakty na realizační firmy v CR a SR:  

Pokud hledáte architekta, realizační firmu a řemeslníky, napište na email dotaz a z jakého jste regionu. Zatím posíláme kontakty emailem ale rádi bychom našli dobrovolníka na plnění připravované mapy spolupráce www.oazyzivota.cz, kde budou odkazy přímo v regionech. Zatím se připravuje plnění mapy. Jako Škola přírodního stavitelství nerealizujeme stavby. Tyto stránky byli vytvořemy pro podporu řemeslníků a jako ukázka možných a uskutečněných realizací. 

 

 • Odborné poradenství a konzultace - velké množství informací poskytujeme zdarma na našich webech. www.ekovesnice.czwww.slamenedomy.czwww.slamenejurty.czwww.terapia-tmou.skwww.ziveekomuzeum.cz

   

  Bohužel v současné době (z důvodu velkého zájmu zvídavých lidí, kteří se jentak zajímají o něco jiné) už nemáme kapacitu na poskytování bezplatných konzultací a prohlídek. Ale nadále nabízíme tyto bezplatné služby pro své členy a podporovatele. Výhody členství a kam poslat členské 500kč (20EUR) je zde... Příhláška člena stačí vyplnit naši přihlášku a jen zaškrtnout "Mám zájem o členství".

  Děkujeme za pochopení.

   

   

  Osobní odbornou konzultaci s Petrem Skořepou v hodnotě 700-1000kč/h na váš projekt je možné domluvit i u nás v Eko-osadě u Myjavy. Nebo i u vás na pozemku (nejlevnější je si naplánovat schůzku u vás až pojedu poblíž na nějaký seminář, dle kalendáře akcí) nebo přispět na náklady na dopravu a čas až k Vám většinou 5-12 Kč/km (záleží kam a kdy)
 • Pro naše členy a podporovatele našeho spolku: Jednoduché a stručné otázky rádi zotpovíme po telefonu nebo emailu. Petr Skořepa rád stručně a upřímně poradí i po telefonu, ale nemá rád dlouho hlaveň mobilu u hlavy. Neočekávejte mazání medu kolem pusy a některé osoby až dráždí svou upřímnou selskou povahou. Když budete volat o radu, připravte si prosím stručné otázky bez zdvořilostní omáčky. 

 

 

 

 
 • +421 944293223  (Slovensko). Můžete i poslat SMS nebo prozvonit, zavoláme zpět.

  00420 7394865553 - (Česko).

   

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.